• In English
 • Олена Зеркаль прийняла Голову парламентської групи Бундестагу зі співпраці з Україною Оміда Нуріпура
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 27 червня 2018 року о 17:38

  27 червня Заступник Міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль прийняла Голову парламентської групи Бундестагу зі співпраці з Україною Оміда Нуріпура (член фракції “Союз90/ Зелені”).

  Німецький депутат повідомив про високий інтерес на посаді Голови групи сприяти поглибленню українсько-німецького двостороннього співробітництва та підтримувати Україну “в особливо драматичний період її розвитку”.

  Олена Зеркаль висловила вдячність Уряду ФРН та німецьким політикам за солідарну позицію з Україною у захисті суверенітету та територіальної цілісності нашої держави.

  Заступник Міністра ознайомила співрозмовника з досягнутим  прогресом у реалізації системних реформ в нашій державі на основі Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Окрема увага була приділена стану реформування енергетичного ринку як важливого елемента інтеграції нашої держави в європейський енергетичний простір.

  У ході зустрічі констатувалася важливість поглиблення двосторонньої взаємодії у протидії російським гібридним загрозам. У цьому зв'язку Олена Зеркаль привернула увагу до постійних спроб Росії шляхом кібератак, поширення фейкових новин та спотвореної інформації про нашу країну дестабілізувати ситуацію в Україні, створити перешкоди для ефективного курсу на шляху євроінтеграції.

  Олена Зеркаль також висловила стурбованість з приводу ігнорування Росією резолюцій ООН щодо моніторингу ситуації із дотриманням прав людини в окупованому Криму. Підкреслювалося, що Москва відмовляється надавати доступ до тимчасово окупованої території півострова міжнародним моніторинговим  місіям й таким чином нехтує положеннями  важливих  резолюцій ООН.