• In English
 • Олена Ковальова зустрілась з чинним Гендиректором ФАО Жозе Граціану да Сілва

  Під час 41-ї сесії конференції Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) у Римі відбулася зустріч заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Олени Ковальової з Генеральним директором ФАО  Жозе Граціану да Сілва.

  «Співробітництво України з ФАО є пріоритетним у міжнародних відносинах в аграрній сфері, і ми вдячні за результативну співпрацю з ФАО та з вами які Генеральним директором ФАО в площині реалізації агенди 2030», – зазначила Олена Ковальова.

  Нагадаємо, основними стратегічними цілями ФАО є: сприяння боротьбі з голодом, відсутністю продовольчої безпеки і недоїданням; підвищення продуктивності та стійкості сільського, лісового і рибного господарства; скорочення масштабів бідності в сільських районах; забезпечення інклюзивності та ефективності агропродовольчих систем; підвищення стійкості засобів до існування перед погрозами і кризами.

  Починаючи з 2015 року, ФАО здійснює свою діяльність в Україні за двома напрямами: Рамкова програма співробітництва ФАО з Україною на 2016-2019 роки та Програма реагування в надзвичайних ситуаціях, яка реалізується на сході України. Зокрема, пріоритетними напрямами відповідно до Рамкової програми є: бізнес-клімат та політика, встановлення стабільної правової основи; земельна реформа та продовольча безпека; аграрно-продовольчий ланцюг виробництва та доступ до міжнародних ринків; навколишнє середовище та управління природними ресурсами включаючи лісове та рибне господарство.

  Довідково

  Жозе Граціану да Сілва був обраний Генеральним директором ФАО 1 січня 2012 року, з 2015 року переобраний на другий термін, який закінчується у липні 2019 року.

  На сьогодні за підтримки ФАО в Україні реалізується 14 проектів технічної допомоги, 4 з них – спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку.