Олексій Резніков та Дмитро Кулеба зустрілися із Президентом США Джо Байденом, Міністром оборони Ллойдом Остіном ІІІ і Державним секретарем Ентоні Блінкеном
Сьогодні Міністр оборони України Олексій Резніков разом із Міністром закордонних справ Дмитром Кулебою зустрівся із Президентом США Джо Байденом, Міністром оборони Ллойдом Остіном ІІІ і Державним секретарем Ентоні Блінкеном.
Олексій Резніков повідомив: «Це перша зустріч з нашими американськими колегами у такому форматі. І я оцінюю її зі стриманим, але впевненим оптимізмом. Ми озвучили нагальні потреби Збройних Сил України, обговорили їх з нашими американськими партнерами.
Наші захисники вразили увесь світ своєю мужністю, стійкістю і відвагою!
І я хочу процитувати Президента Джо Байдена: «Україна надихнула увесь світ». І це спонукає наших партнерів до подальшої підтримки ЗСУ. Сьогодні ми живемо в епоху україноцентризму, але це спільна боротьба зі спільним ворогом».