• In English
 • Олексій Резніков провів телефонну розмову з Міністром національної оборони Канади та зустрівся з начальником Штабу оборони ЗС Канади
  Міністерство оборони України, опубліковано 03 грудня 2021 року о 21:05

  Стогодні, 3 грудня, Міністр оборони України Олексій Резніков провів робочу зустріч з начальником Штабу оборони Збройних Сил Канади генералом Вейном Ейром, який перебуває в Україні з офіційним візитом в рамках розвитку співробітництва між збройними силами обох країн.

  У ході зустрічі також відбулася телефонна розмова Олексія Резнікова з Міністром національної оборони Канади Анітою Ананд.

  Сторони розглянули широкий спектр пріоритетних питань двостороннього оборонного співробітництва у контексті розвитку поточної безпекової обстановки.

  Канадські партнери підтвердили незмінність політичної позиції щодо всебічної підтримки незалежності та територіальної цілісності України.


  Олексій Резніков провів телефонну розмову з Міністром національної оборони Канади та зустрівся з начальником Штабу оборони ЗС Канади Олексій Резніков провів телефонну розмову з Міністром національної оборони Канади та зустрівся з начальником Штабу оборони ЗС Канади Олексій Резніков провів телефонну розмову з Міністром національної оборони Канади та зустрівся з начальником Штабу оборони ЗС Канади