• In English
 • Цифровізація сільських бібліотек: на Київщині передають 250 комп'ютерів бібліотекам завдяки Дія.Цифрова освіта
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 03 грудня 2021 року о 21:12

  В Україні є понад 15 000 публічних бібліотек. Більшість із них — це сільські бібліотеки та бібліотеки ОТГ. Лише близько 30% з них мають комп'ютери та підключені до інтернет-мережі.

  3 грудня 2021 року сільські бібліотеки Київщини почали отримувати 250 одиниць комп’ютерної техніки в межах проекту Міністерства цифрової трансформації Дія.Цифрова освіта. Передача першої партії комп’ютерів відбулася на базі Київської обласної бібліотеки для дітей.

  Це частина масштабної ініціативи з передачі 5000 комп’ютерів бібліотекам по всій країні. Вже передано понад 3900 комп’ютерів до бібліотек у 14 областях України.

  Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що доступ до безоплатного користування комп’ютерною технікою в бібліотеках скоротить цифровий розрив.

  Партнери проекту:

  На реалізацію проекту не витрачаються кошти державного бюджету. Це стало можливим завдяки переданню техніки партнером — Favbet Foundation. Також партнерами є Офіс Президента України, Українська бібліотечна асоціація та Асоціація розвитку туризму.

  Більше читайте на сайті Мінцифри.