• In English
 • Олексій Любченко: Щоб країна отримала інвестиції - наша першочергова задача побудувати свідомі відносини між бізнесом та державою
  Міністерство економіки України, опубліковано 14 вересня 2021 року о 08:40

  Перший віце-прем’єр міністр України Олексій Любченко висловив свою позицію щодо інвестиційної політики та необхідності змін.

  «Сьогодні Уряд працює над залученням інвестицій в країну. І для того, щоб країна отримала інвестиції - наша першочергова задача побудувати свідомі відносини між бізнесом та державою, щоб прозорі правила були для всіх однаковими для виконання», - зазначив Олексій Любченко.

  Він зауважив, що існуюча в країні практика ведення бізнесу не сприяє залученню інвестицій і потребує ґрунтовного реформування: «Не прийде інвестор у країну із олігархічними кланами, непрозорими правилами, відсутністю державних гарантій, інтегрованою корупційною системою».

  На думку Першого віце-прем’єр міністра, вже сьогодні державна інвестиційна політика відчуває опір олігархічних кланів, але вже пройдено «точку неповернення», і зворотнього шляху немає.

  «Незважаючи на складне становище, яке викликали пандемія та непроста геополітична ситуація, економіка відновлюється, зростає ВВП, наповнюється бюджет країни, розвивається малий та середній бізнес. Уряд працює і буде працювати над поліпшенням умов роботи бізнесу та спрощенням правил, але це потребує часу та взаєморозуміння між суспільством та державою. І ми обов’язково знайдемо цей консенсус», - запевнив Олексій Любченко.