• In English
 • Олексій Любченко обговорив вдосконалення системи корпоративного управління з членами Номінаційного комітету
  Міністерство економіки України, опубліковано 09 червня 2021 року о 10:39

  Перший віце-прем'єр-міністр – міністр економіки України Олексій Любченко 8 червня зустрівся з незалежними членами Комітету з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств (Номінаційного комітету). Учасники зустрічі обговорили перспективи вдосконалення системи корпоративного управління державними підприємствами та дорожню карту роботи Номінаційного комітету.

  Зокрема, участь в заході взяли голова Комітету, Голова регіонального представництва МФК в Україні, Білорусі та Молдові Джейсон Пеллмар, Постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман, керуючий директор ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу Маттео Патроне, Голова Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас, бізнес-омбудсмен України Марчін Свєнчіцкі, радник Голови Представництва ЄС в Україні з питань конкурентної політики, державної допомоги, державних підприємств та приватизації Панагіотіс Стамоліс.

  «Реформа корпоративного управління державними підприємствами має стати драйвером системи економічного розвитку України. Ми відпрацюємо раз і назавжди правила і будемо досягати результату на цій правильній основі», - зазначив Олексій Любченко.

  Перший віце-прем’єр-міністр також повідомив, що Уряд братиме активну участь у доопрацюванні законопроекту щодо удосконалення системи корпоративного управління державними підприємствами.