• In English
 • Ірина Новікова провела онлайн-зустріч з представниками бізнесу
  Міністерство економіки України, опубліковано 09 червня 2021 року о 10:36

  8 червня відбулась онлайн-зустріч заступника Міністра економіки України Ірини Новікової з представниками бізнес-спільноти для обговорення питання щодо нового механізму залучення інвестицій - “інвест-няня”. Захід організовано Американською торговельною палатою в Україні.

  Пріоритетним завданням Уряду є залучення інвестицій та створення комфортних умов для ведення бізнесу в Україні. Одним з нових механізмів для стимулювання інвестиційної діяльності є прийнятий Закон України “Про державну підтримку інвестиційних проектів зі значними інвестиціями в Україні”.

  Заступник Міністра відмітила, що зараз Мінекономіки активно працює за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” над підзаконними нормативно-правовими актами, які дадуть змогу розпочати підготовку інвестиційних проектів зі значними інвестиціями для отримання відповідної державної підтримки.

  "Ми бачимо великий попит з боку інвесторів щодо цього нового механізму державної підтримки інвестиційних проектів. Тому прийняття всіх необхідних підзаконних актів є вкрай важливим для запуску цього механізму стимулювання залучення інвестицій. Так, вже затверджені вимоги до техніко-економічного обґрунтування інвестиційного проекту зі значними інвестиціями, а до кінця місяця сподіваємося на прийняття Урядом ще трьох важливих актів, що дасть “зелене світло” для підготовки інвесторами нових проектів в Україні”, - прокоментувала заступник Міністра.

  Учасники заходу розглянули порядок підготовки інвестиційних проектів зі значними інвестиціями та концепцію порядку оцінки інвестиційних проектів зі значними інвестиціями, який зараз фіналізується Мінекономіки.