• In English
 • Олексій Гончарук: Уряд вперше створив карту наявних і необхідних соціальних об’єктів
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 17 грудня 2019 року о 19:12

  Вперше в історії України Уряд створив карту, на якій змодельовано всі існуючі та ті, які необхідно побудувати, об’єкти надання публічних послуг: дитячі садки, школи, медичні заклади, кінотеатри, бібліотеки. На карті зібрано дані про 150 тис. об’єктів.

  «Спочатку ми зібрали на карті інформацію про те, що зараз у нас фізично вже є. Паралельно міністерства розробили власні стандарти забезпечення надання (доступності) до публічних сервісів та послуг для людей. Ми проаналізували, що у нас є, співставили їх зі стандартами, які надали міністерства. На основі цього моделюємо ідеальну мережу соціальних та інфраструктурних об’єктів, яка має існувати в країні», — сказав Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук під час наради з керівниками обласних адміністрацій.

  Наприклад, зараз в країні є 856 опорних шкіл, а потрібно — більше 2,1 тис.

  «Уряд разом з місцевою владою має сформувати таку інфраструктуру, яка має існувати не для зручності держави, а співпадати з реальними потребами людей. Це стосується медицини, освіти, безпеки, послуг. Зараз у нас реформа децентралізації не зовсім ефективна, зокрема, і через відсутність чітких вимірюваних критеріїв, що і для чого зробила місцева влада», — наголосив Олексій Гончарук.

  Саме тому з наступного року Уряд вводить системну оцінку показників роботи голів ОДА.

  Олексій Гончарук: Уряд вперше створив карту наявних і необхідних соціальних об’єктів Олексій Гончарук: Уряд вперше створив карту наявних і необхідних соціальних об’єктів