• In English
 • Олексій Гончарук: Уряд системно боровся з корупцією з першого до останнього дня роботи
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 04 березня 2020 року о 17:22

  Уряд Гончарука системно боровся з корупцією. У багатьох напрямках зламано корупційні схеми, зокрема в багатьох великих компаніях.

  «У цьому Уряді не крали. У цьому Уряді не було корупції, і він системно з нею боровся з першого дня до останнього», - наголосив Прем’єр-міністр Олексій Гончарук під час виступу у Верховній Раді України.

  За його словами, він пообіцяв, що до кінця опалювального сезону Уряд вирішить питання боротьби з корупцією у «Центренерго»: «І ми це зробили. Ми забезпечили проведення аудиту у «Центренерго». І рішення по менеджменту в цій компанії вже прийнято. Таких компаній десятки. Наш Уряд змінив менеджмент у  десятках компаній: ОПЗ, Енергоатом, Артемсіль і т.д.».

  «Наш Уряд боровся з корупцією на всіх ділянках, які були ввірені Уряду Президентом, Парламентом і українським народом», - наголосив Олексій Гончарук.

  За його словами, попри опір старої системи, Уряд ухвалив десятки важких рішень.

  За цей період закладено фундамент для перезавантаження країни. Серед досягнень — рекордно низька інфляція, рекордно вигідне розміщення єврооблігацій, ухвалено андбандлінг «Нафтогазу», запуск рекордної приватизації, перші концесійні конкурси, доступні кредити для підприємців та ін.

  «6 місяців — це дуже короткий термін, щоб оцінювати результати будь-якого Уряду. Хоча окремі результати нашої з вами роботи українці вже бачать у платіжках», - сказав він.

  Олексій Гончарук вірить, що «в залі є дуже багато депутатів, які хочуть, щоб Україна була процвітаючою і сильною країною». Він закликав парламентарів «не збавляти темп, не змінювати напрямок».

  «Все те, що ми започаткували разом, — має бути завершено. Реформа ринку землі, вільний обіг капіталу, лібералізація трудових відносин. Все це, друзі, потрібно прийняти», - додав він.

  Олексій Гончарук наголосив, що незалежно від свого статусу продовжуватиме працювати, щоб Україна стала успішною.

  Він також подякував міністрам, які ухвалювали складні рішення, за спільну роботу.

  Олексій Гончарук: Уряд системно боровся з корупцією з першого до останнього дня роботи