• In English
 • Олексій Гончарук: Уряд має стратегію та команду для реалізації всіх завдань, які перед нами поставив Президент Зеленський
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 12 лютого 2020 року о 14:48

  Уряд має стратегію та команду для реалізації всіх завдань, які перед нами поставив Президент Зеленський. 2020-й – рік ефективності, і ми створили фундамент для якісних змін у державі. Про це сказав Прем’єр-міністр Олексій Гончарук під час брифінгу за результатами засідання Уряду.

  Він додав, що сьогодні Уряд схвалив Звіт Кабінету Міністрів України про хід і результати виконання схваленої ним Програми діяльності Уряду. До 14 лютого Уряд подасть проект Звіту до Парламенту для розгляду комітетами.

  «У фокусі нашої уваги — людина. Тому протягом п’яти місяців наша команда працювала над тим, щоб люди відчули позитивні зміни від нашої роботи вже сьогодні, а не через 4-5 років», — сказав Олексій Гончарук.

  Він додав, що завдяки злагодженій роботі команди Уряду, Парламенту та Президента, знизили ціну на тепло в платіжках у понад 100 українських містах до 30%.

  Інший приклад — програма Доступного кредитування для бізнесу «5-7-9». За менше ніж два тижні з початку роботи цієї програми, банки вже видали більше 10 млн грн українським підприємцям.

  «Більше того, у нас абсолютно унікальна ситуація в країні. Сьогодні в Україні на топ-рівні немає корупції. Ми перекрили тіньові схеми та потоки. Яскравий приклад нашої безкомпромісності — нещодавна гучна затримка правоохоронцями людини, яка пропонувала 5 млн доларів хабара новому очільнику Фонду державного майна», — додав Глава Уряду.

  Він підкреслив, що їх команда і далі буде працювати для створення кращих умов для людей та даватиме відсіч всім корупційним проявам як всередині системи, так і зовні.

  Олексій Гончарук: Уряд має стратегію та команду для реалізації всіх завдань, які перед нами поставив Президент Зеленський