• In English
 • Олексій Гончарук: Уряд дав старт «Великому будівництву»
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 26 лютого 2020 року о 16:31

  Сьогодні Уряд дав старт програмі «Велике будівництво» — затвердили перелік програм та проектів, які фінансуватимуться коштом державного фонду регіонального розвитку.  Це 402 проекти, з них 206 — об’єкти «Великого будівництва». Про це сказав Олексій Гончарук під час брифінгу за результатами засідання Уряду. 

  «Логіка полягає у тому, щоб одразу, як стартує сезон – починаємо будівельні роботи на всіх можливих напрямках та об’єктах, що були визначені.  Будуємо не просто об’єкти, а нові можливості для людей. Велике будівництво — це нові робочі місця для людей та якісна інфраструктура вже цього року. До кінця року побудуємо мінімум 100 садків, 100 шкіл, 100 стадіонів та щонайменше 4 тис. км доріг по всій Україні», — сказав Олексій Гончарук. 

  Мінрегіон розподіляє гроші ДФРР між областями відповідно до планів будівництва на цей рік. Наразі мова йде про 5,2 млрд гривень ДФРР із 7,5 млрд гривень, передбачених у 2020 році.

  Олексій Гончарук також додав, що завдяки сприятливими погодним умовам, на окремих ділянках доріг вже розпочато будівництво. 

  Вже закінчені всі підготовчі роботи, щоб розпочати будівельні роботи на таких важливих об’єктах, як Запорізький міст, з’єднання дороги Львів-Маріуполь. 

  Також затвердили порядок використання коштів на будівництво та реконструкцію трас:

  — Одеса — Мелітополь — Новоазовськ на ділянці «Одеса — Миколаїв — Херсон»;

  — Київ — Суми — Харків в межах Чернігівської та Сумської областей. 

  Олексій Гончарук: Уряд дав старт «Великому будівництву»