• In English
 • Олексій Гончарук: Ми маємо цікаві плани для інвесторів і перший, хто інвестує — отримає найбільший прибуток
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 22 січня 2020 року о 11:29

  Основна місія держави – створити умови для того, аби люди були щасливими. Дуже важливо, щоб українці стали освіченішими та мали кращий доступ до найсучасніших інформаційних ресурсів. Саме тому програма дій українського Уряду вперше — абсолютно людиноцентрична, тобто зосереджена на вирішенні проблем кожного українця.

  «Найважливіший капітал, який ми маємо, – це люди, і те, що нам потрібно зробити для них – це зробити їх вільними та щасливими. Вільні та щасливі люди можуть зробити будь-яку країну заможною та забезпечити її процвітання», — сказав Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук в інтерв'ю у спеціальному випуску The Report Company у співпраці з Newsweek. Випуск, приурочений до Всесвітнього економічного форуму в Давосі, де Олексій Гончарук України перебуває з дводенним робочим візитом 22-23 січня.

  Він також сказав, що світ сьогодні має розглядати Україну, як чудове місце із захоплюючими перспективами для інвестицій.

  «Багато інвесторів повинні відкрити нову Україну — подібно до того, як колись була відкрита Америка. Україна є гарним варіантом для інвестування з багатьох причин. Україна -  надійний міст, що поєднує Європу та Азію. Ми маємо цікаві плани для інвесторів. І перший, хто інвестує — отримає найбільший прибуток”, — сказав Глава Уряду.

  Також у інтерв’ю Прем’єр-міністр розповів про три головні стратегії для поліпшення інвестиційного клімату в Україні:

  ▫верховенство права, яке гарантуватиме захист прав інвесторів

  ▫цікаві інфраструктурні проекти, зокрема і на основі державно-приватного партнерства

  ▫муніципальні проекти, де спроможні громади повинні стати реальними агентами змін.

  Детальніше читайте в повній версії інтерв'ю.


  Олексій Гончарук: Ми маємо цікаві плани для інвесторів і перший, хто інвестує — отримає найбільший прибуток