• In English
 • Олексій Чернишов: За підтримки Програми U-LEAD у громадах України створено та модернізовано сотні ЦНАПів
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 24 листопада 2021 року о 17:43

  У межах Програми «U-LEAD з Європою» у громадах України створено та модернізовано близько 600 Центрів надання адміністративних послуг. Йдеться як про стаціонарні, так і мобільні (пересувні) офіси. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов під час восьмого засідання Керівного комітету Програми «U-LEAD з Європою».

  «Дякую нашим міжнародним партнерам за активну підтримку реформи децентралізації в Україні. Завдяки Програмі U-LEAD, зокрема, значно покращується якість надання адміністративних послуг у громадах, розбудовується мережа сучасних ЦНАПів. Ми цінуємо внесок представників Програми у створення багаторівневої системи управління в Україні — прозорої та підзвітної. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю у напрямі розвитку спроможності територіальних громад», — підкреслив Міністр Олексій Чернишов.

  Зазначимо, за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» також підвищується обізнаність людей про переваги децентралізації та можливості залучення до участі в місцевому самоврядуванні. Водночас відбуваються експертні консультації для працівників ОМС щодо підвищення їхньої кваліфікації.

  Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, що реформа децентралізації — це історична подія, адже люди нарешті стали повноцінними учасниками прийняття рішень на рівні своєї громади.

  Довідково

  «U-LEAD з Європою» — міжнародна програма, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма діє в Україні з 2016 року.

  Загальна мета Програми полягає в сприянні подальшому вдосконаленню процесів багаторівневого управління, які є прозорими, підзвітними та такими, що відповідають потребам населення.