• In English
 • Олексій Чернишов: В електронній системі у сфері будівництва зареєстровано близько 130 тисяч об’єктів
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 08 листопада 2021 року о 19:23

  В Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва (ЄДЕССБ) зареєстровано вже близько 130 тисяч об’єктів будівництва. Також налічується близько 25 тисяч авторизованих користувачів. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

  «Електронна система у сфері будівництва — важлива частина реформи містобудування. Завдяки масштабній цифровізації мінімізується паперовий документообіг та контакт між суб’єктами. Як результат — знижуються корупційні ризики. Кількість користувачів ЄДЕССБ наразі становить близько 25 тисяч. Також у цій системі зареєстровано вже 130 тисяч об’єктів будівництва. Водночас завдяки цифровізації будівельних послуг оптимізовано час опрацювання заяв. Наразі інспектори через ЄДЕССБ обробляють 99% звернень протягом 24 годин. Такі показники демонструють успішні результати реформування системи», — підкреслив Міністр Олексій Чернишов.

  За останніми даними, ЄДЕССБ налічує: 

  ·  590 тисяч документів; 

  ·  130 тисяч зареєстрованих об’єктів будівництва;

  ·  25 тисяч авторизованих користувачів;

  ·  40 тисяч заяв на отримання будівельних послуг. 

  Зазначимо, понад 20 тисяч користувачів Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (ЄДЕССБ) на порталі Дія повідомили у ході опитування, що вважають, що електронні будівельні послуги сприяють подоланню корупції у сфері будівництва. 

  Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, що на порталі Дія можна отримати 11 електронних послуг у сфері будівництва.

  Довідково

  Єдина державна електронна система у сфері будівництва, новий реєстр та будівельні послуги на порталі Дія реалізуються за співпраці Мінцифри з Мінрегіону та за підтримки USAID/UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS».