• In English
 • Олексій Чернишов: Уряд розширив перелік користувачів ЄДЕССБ, що сприятиме прискоренню відбудови територій
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 01 липня 2022 року о 17:44

  Уряд вніс зміни до Порядку ведення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (ЄДЕССБ), якими, зокрема доповнив перелік користувачів, які можуть здійснювати листування через електронний кабінет. Відповідний проект постанови, розроблений Мінрегіоном, прийняли на засіданні Кабінету Міністрів України. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

  «Прийняте рішення дозволить пришвидшити взаємодію між органами державної влади з різних сфер, що сприятиме прискоренню відбудови територій, які зазнали руйнувань», — зазначив Олексій Чернишов.

  Проектом постанови передбачено, що до переліку користувачів Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва увійдуть:

  · правоохоронні органи (органи прокуратури, Національної поліції України, Служби безпеки України, Національне антикорупційне бюро України, органи державного фінансового контролю);

  · спеціальні установи страхового фонду документації;

  · місцеві державні адміністрації;

  · органи місцевого самоврядування;

  · військові адміністрації та військово-цивільні адміністрації;

  · експертно-апеляційна рада з питань ліцензування.

  Також документ передбачає, що для усіх нових користувачів будуть створені електронні кабінети.

  Нагадаємо, раніше Міністр Олексій Чернишов повідомив, що Уряд спростив дозвільні та реєстраційні процедури у будівництві в умовах воєнного стану.