• In English
 • Олексій Чернишов ознайомився з ходом будівництва інфраструктурних об’єктів та реконструкції медзакладів на Дніпропетровщині
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 06 квітня 2021 року о 19:33


  Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов з робочою поїздкою відвідав Дніпропетровську область, під час якої ознайомився із ходом будівництва автодорожнього мосту через канал Дніпро – Донбас, автомобільної дороги державного значення Н-31 Дніпропетровськ – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка; перевірив хід реконструкції у двох знакових медзакладах області – «Міській дитячій клінічній лікарні №5» та «Дніпропетровській обласній клінічній лікарні ім. І.І. Мечникова»; побував у закладах освіти у Дніпрі, Петриківці, Підгородному, Слобожанську, Старих Кодаках, Солоному.

  «Дніпропетровщина – індустріальне серце України та потужний регіон, що має фундамент для подальшого пришвидшення розвитку економіки», – зазначив Олексій Чернишов.

  За його словами, «покращення стану медичного обслуговування наразі є важливим викликом у часи боротьби з епідемією коронавірусу. Медицина потребує комплексного перезавантаження та суттєвих інвестицій, і Уряд працює над цим питанням. Цьогоріч будуть завершені ремонти та реконструкції у 210 приймальних відділеннях».

  Також Олексій Чернишов побував в індустріальному парку «Innovation Forpost». Це перспективний проект, орієнтований на розвиток та впровадження прогресивних розробок у сфері інформаційно-комунікаційних, біологічних технологій, приладобудування, електроніки, енергозбереження та використання джерел альтернативної енергії.

  Під час наради у Дніпропетровській обласній державній адміністрації, яка відбулася під головуванням Олексія Чернишова, обговорили ключові питання щодо життєдіяльності регіону. Зокрема, реалізацію програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», яка демонструє потужний потенціал співпраці місцевої влади та держави, стан проведення вакцинації від COVID-19 та діяльність щодо боротьби з нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним.

  «Хочу зазначити, що соціальна інфраструктура – це лише частина нашої роботи. Ми робимо акцент і на економічному розвитку, дбаємо про розбудову потенціалу виробництв, створення нових робочих місць. Адже саме розвиткові проекти підвищують рівень регіонального валового продукту», – підсумував Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.