• In English
  • Олексій Чернишов провів зустрічі у рамках робочого візиту до Австрії
    Міністерство національної єдності України, опубліковано 30 січня 2025 року о 22:53

    Віце-премʼєр-міністр України — Міністр національної єдності України Олексій Чернишов провів зустрічі з Генеральним директором Міжнародного центру з розвитку міграційної політики (ICMPD) Міхаелєм Шпіндельеггером, Головою урядового координаційного штабу з питань шукачів захисту з України Андреасом Ахрайнером та очільниками організацій, залучених до допомоги українцям в Австрії.

    Під час зустрічі Олексій Чернишов представив ключові напрями діяльності Міністерства національної єдності України. Австрійські партнери висловили підтримку ініціативам Міннацʼєдності та готовність до співпраці.

    Окремо учасники зустрічі обговорили можливість представлення ICMPD у Хабах єдності в країнах найбільшої присутності громадян України.

    «Це стане ще одним важливим кроком для координації допомоги й інтеграції», підкреслив Віце-премʼєр-міністр України. 

    Крім цього, під час зустрічі з представниками Уряду Олексій Чернишов порушив питання введення українського компонента в австрійські школи, зокрема можливість вивчати українську мову як іноземну.

    «Продовжуємо працювати разом, щоб українці за кордоном відчували підтримку та мали доступ до необхідних послуг!» — резюмував посадовець.