• In English
 • Олександр Ткаченко обговорив з послом Канади співпрацю в культурній сфері

  21 вересня 2020 року відбулася онлайн-зустріч Міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка та Надзвичайного і Повноважного Посла Канади в Україні Лариси Ґаладзи.

  Сторони обговорили співпрацю між Україною та Канадою в культурній сфері, зокрема ратифікацію угоди про спільне виробництво аудіовізуальних творів.

  Міністр поінформував про підготовку до запуску програми “Велика реставрація”, створення центрів культурних послуг, а також про реалізацію державних програм з промоції читання, розвитку внутрішнього туризму та підвищення медіаграмотності.

  Канадська сторона висловила зацікавленість щодо початку роботи в Україні системи кешрібейтів та заявила про готовність поширювати інформацію про це серед своїх кіновиробників.

  “Вдячний нашим канадським партнерам за підтримку. Приємно мати діалог з колегами, яким не потрібно доводити, що можливості культури надзвичайно потужні”, - зазначив Олександр Ткаченко за підсумками зустрічі.

  Нагадаємо, 14 вересня 2020 року в Києві відбулась прес-конференція Олександра Ткаченка з нагоди 100 днів на посаді міністра культури та інформаційної політики.