• In English
 • Олександр Терещенко відвідав Обласний з'їзд громадських організацій ветеранів Миколаївської області
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 26 квітня 2019 року о 16:11

  Заступник Міністра у справах ветеранів Олександр Терещенко взяв участь в Обласному з'їзді громадських організацій ветеранів Миколаївської області. Захід був ініційований ГО “Асоціація учасників та інвалідів АТО”.

  Під час зустрічі було обговорено напрямки співпраці Міністерства у справах ветеранів  із ветеранськими організаціями Миколаївщини.

  "Ми продовжуємо традицію спілкування з ветеранськими організаціями в регіонах і сприяння розвитку спроможності ветеранських організацій України.  Саме Миколаївщина стала одним із перших регіонів, який виступив форпостом українства у буремному 2014 році. Міністерство у справах ветеранів у рамках своїх повноважень та можливостей завжди стоятиме на захисті законних прав та інтересів ветеранів!" – наголосив заступник Міністра Олександр Терещенко.

  У результаті зустрічі учасники розглянули можливість утворення ветеранського кооперативу для комплексного вирішення житлового питання учасників бойових дій. Також йшлося про ініціативу створення кризового центру для учасників бойових дій Миколаївщини за зразком аналогічного кризового центру на Волині.

  Крім іншого, під час зустрічі було розглянуто проблемні питання, а також обговорено перспективи співпраці щодо національно-патріотичного виховання.