• In English
  • Олександр Терещенко: Ми маємо пам’ятати наших Героїв, згадувати про всіх тих, хто віддав життя за Україну
    Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 12 липня 2019 року о 17:11

    Заступник Міністра у справах ветеранів Олександр Терещенко закликав членів Громадської ради, які є представниками ветеранських громадських організацій різних областей, проводити щомісячні молитви за загиблими Героями. Під час чергового засідання Громадської ради Міністерства у справах ветеранів Олександр Терещенко розповів про ініціативу, яка вже активно впроваджується в столиці.

    «Щомісяця у Києві, у Храмі святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова, що у Михайлівському Золотоверхому монастирі, відбувається панахида за загиблими на фронті захисниками України та молитва за перемогу українського війська. Ми згадуємо поіменно всіх, хто загинув протягом поточного місяця, називаємо їх поіменно і шануємо пам’ять про них. Вважаю доцільним проводити це не лише в якомусь одному місці, а по всій країні», - наголосив Олександр Терещенко.

    Він розповів, що ініціаторами панахиди за українськими вояками, які загинули в боях за незалежність України, та молитви за перемогу українського війська є працівники Українського інституту Національної пам’яті при підтримці Міністерства у справах ветеранів.