• In English
 • Олександр Носов та Юлій Гере провели зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Французької Республіки в Україні Етьєном де Понсеном
  Міністерство оборони України, опубліковано 12 жовтня 2021 року о 11:26

  Сьогодні, 12 жовтня, відбулася зустріч заступника Міністра оборони України Олександра Носова та заступника Міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Юлія Гере з Надзвичайним і Повноважним Послом Французької Республіки в Україні Етьєном де Понсеном.

  У ході розмови сторони обмінялись думками щодо поточного стану реалізації міжурядових домовленостей у галузі озброєння та військової техніки і подальших кроків з їх практичної імплементації у поточному році. Було обговорено перспективи співробітництва у галузі робототехніки, зокрема участь української делегації у спеціалізованому салоні Milipol, який наступного тижня відбудеться у Франції.

  Етьєн де Понсен дав схвальну оцінку динаміці двосторонніх відносин в оборонно-технічній сфері та запевнив у всебічному сприянні виконанню узгоджених проектів, особливо що стосуються розвитку військово-морських спроможностей та безпілотних систем.

  Українською стороною запропоновано активізувати співпрацю за науково-технічним напрямом, зокрема у галузях радіоелектронної протидії та боротьби.

  Сторони підтвердили стале прагнення виконання домовленостей Спільної українсько-французької міждержавної комісії у галузі озброєння та військової техніки, засідання якої відбулося у березні 2021 року в Україні.