• In English
 • Олександр Кубраков: Відповідаємо на найпоширеніші запитання по програмі єВідновлення

  Віце-прем’єр-міністр з відновлення України — Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков: «Триває єВідновлення – наймасштабніша програма відбудови житла, яке пошкоджено і знищено внаслідок російської агресії.

  Нижче відповіді на найпоширеніші запитання по програмі за пошкоджене майно.

  • Як дізнатись в якому магазині можна витратити кошти?

  Кошти з картки єВідновлення можна витратити лише в тих магазинах чи підрядниках, які офіційно долучились до програми. Перелік учасників програми можна знайти на сайті
  Зараз вже більше 4,3 тисячі точок в Україні, де ви можете придбати товари та послуги, щоб відновити своє житло.

  • Як податись на єВідновлення, якщо у співвласника немає застосунку Дія?

  Подати заявку на єВідновлення можна і без Дії на мобільному телефоні. Для цього можна звернутись в ЦНАП чи до нотаріуса. Також ви можете подати заявку на порталі Дія, де також немає потреби в смартфоні.

  • Чи всі співвласники пошкодженого майна повинні бути присутніми під час візиту комісії?

  Ні. Під час оцінки пошкоджень та заповнення чеклиста представниками комісії місцевої ради обов’язково має бути присутнім той з співвласників, який подавав заяву на отримання виплати, або його законний представник.

  • Що буде з грошима на карті єВідновлення, які ви не використали для ремонту?

  Термін дії карток єВідновлення по виплатах до 200 тис. грн – 12 місяців. Після завершення цього періоду картки автоматично закриваються, а кошти повертаються в бюджет. Для капітальних ремонтів, де виплата більша за 200 тис. – 18 місяців.

  • Чи можна отримати виплату єВідновлення, якщо у вас було пошкоджено два об’єкти житла?

  Так, ви можете отримати грошову допомогу для двох чи більше об’єктів житла. На кожен пошкоджений об’єкт потрібно подавати окремі заяви і відкривати окремі картки єВідновлення. Картки можуть бути в різних банках, які є учасниками програми єВідновлення».