• In English
 • Олександр Кубраков: Провели другу зустріч Infrastructure Taskforce – Спільної україно-британської робочої групи. У фокусі розмови – поглиблення участі британського бізнесу у відбудові України

  Відбулася друга зустріч Infrastructure Taskforce – Спільної україно-британської робочої групи. У фокусі розмови – поглиблення участі британського бізнесу у відбудові України.

  Як зазначив Віце-прем’єр-міністр з відновлення України — Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков, важливо, що ці зустрічі проходять спільно з Міністеркою з питань бізнесу і торгівлі Великої Британії Нусрат Гані.

  «Наразі співпраця розвивається в рамках допомоги Україні – фінансування реконструкції мостів у Київські області. Ми очікуємо, що у найближчі місяці завершиться будівництво 3 мостів і ще стільки ж – вже у наступному році. Працюємо над тим, щоб розширити цю співпрацю навіть на прифронтові регіони.

  Важлива співпраця між Network Rail та Укрзалізницею. Говоримо про реалізацію пакету технічної допомоги на відновлення залізничної інфраструктури вартістю в 10 мільйонів фунтів.

  Продовжуємо співпрацю з провідними британськими компаніями – AECOM, Building Design Partnership Ltd, Gensler та Zaha Hadid. Я вдячний їм за готовність підтримувати Україну. Зокрема разом з Zaha Hadid готуємо несподівані проекти. Анонсуємо їх згодом.

  Я дякую нашим британським колегам за чітку позицію та відкритість. Британія – один з наших надійних та найпотужніших партнерів. Ми віримо, що наша спільна робота, особливо з залученням бізнесу, допоможе наш швидше та якісніше відбудувати українську інфраструктуру», – зазначив Олександр Кубраков.