• In English
 • Олег Немчінов взяв участь у шостому засідання Міжурядової Спільної українсько-грецької Робочої групи
  Служба Міністра Кабінету Міністрів України, опубліковано 16 лютого 2024 року о 12:15

  15 лютого 2024 року відбулося шосте засідання Міжурядової Спільної українсько-грецької Робочої групи з питань економічного, промислового та науково-технічного співробітництва.

  Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов був співголовою від української сторони, а заступник Міністра закордонних справ Грецької Республіки Костас Фрагоянніс – від грецької.

  «Відносини між нашими країнами мають давню історію, що базуються на принципах дружби, рівноправності та взаємоповаги. Уряд України налаштований розвивати та раціонально використовувати можливості, які відкриває трансформація нашої економіки та подальша інтеграція до Європейського Союзу. Грецька Республіка є одним з важливих партнерів для України. Україна зацікавлена у подальшому розвитку двосторонньої співпраці. Ми прагнемо використовувати спільний потенціал для розширення напрямів співробітництва та зміцнення двосторонніх відносин», - зазначив Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов.

  Під час заходу було зазначено, що наразі Україна та Греція мають багато перспективних напрямів для поглиблення співпраці, тому важливою є активна комунікація органів виконавчої влади України і Греції, організація міжурядових консультацій у різних форматах в період між засіданнями Робочої Групи, які б сприяли виконанню всіх досягнутих домовленостей та пошуку нових форм співробітництва. Окрім цього, важливим зараз є реалізація потенційних інвестиційних проектів щодо відбудови, відновлення, реконструкції пошкодженої та знищеної інфраструктури України.

  По закінченню засідання Сторони підписали Протокол, в якому визначили напрямки майбутньої співпраці.

  Довідково

  Міжурядова Спільна українсько-грецька Робоча група з економічного, промислового та науково-технічного співробітництва створена відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом Грецької Республіки про економічне, промислове та науково-технічне співробітництво, яка була підписана 15 січня 1992 року в місті Афіни, та Угоди між Урядом України та Урядом Грецької Республіки про створення Міжурядової спільної робочої групи з економічного, промислового та науково-технічного співробітництва, яка була підписана 1 вересня 1994 року в місті Києві.