• In English
 • Міністр КМУ взяв участь у Конференції з питань відновлення України
  Служба Міністра Кабінету Міністрів України, опубліковано 16 лютого 2024 року о 12:21

  15 лютого 2024 року Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов відкрив Конференцію з питань відновлення України.

  Організатор Конференції – Міністерство закордонних справ Грецької Республіки.

  Основна мета конференції – обговорити стратегії та проекти, спрямовані на забезпечення сталого розвитку та підтримку української економіки, зокрема у сфері будівництва, транспорту/логістики, енергетики, ІТ, стартапів та охорони здоров’я.

  До обговорення були залучені високопосадовці Європейської Комісії та Уряду України, експерти важливих багатосторонніх банків розвитку, а також представники профільних грецьких та українських бізнес-організацій.

  «Щоб досягти швидкого та сталого відновлення після війни, важливо стратегічно використовувати обмежені державні ресурси для залучення приватних інвестицій. Ці зусилля мають бути зосереджені не лише на відбудові існуючих ланцюгів доданої вартості, а й на розвитку нових галузей промисловості та інфраструктури, які відповідають інтересам поглиблення інтеграції України в європейський і трансатлантичний ринки.

  План України слугуватиме ключовим стратегічним документом і дорожньою картою для мобілізації значного фінансування від донорів та міжнародних фінансових установ.

  Ключові сектори, які будуть пріоритетними для інвестування у 2024-2027 роках та мають найбільший потенціал для зростання України: енергетичний сектор; транспорт і логістика для експорту; агропродовольчий сектор; критичні матеріали; IT та діджиталізація; зелений перехід і охорона довкілля; переробна промисловість включно з «зеленою» металургією», - зазначив Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов.