• In English
 • Олег Уруський зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом ФРН в Україні Анкою Фельдгузен
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 19 вересня 2020 року о 12:26

  18 вересня відбулася зустріч Віце-прем’єр-міністра – Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олега Уруського та Надзвичайного і Повноважного Посла ФРН в Україні Анки Фельдгузен.

  Віце-прем’єр-міністр розповів про першочергові завдання, які стоять перед Міністерством. Зокрема, про реформу оборонно-промислового комплексу. Урядовець поділився планами реформування Державного концерну «Укроборонпром». Він підкреслив, що буде створено відповідні холдинги, куди увійдуть підприємства, які працюють по різним напрямкам сфери ОПК та авіаційно-космічної галузі.

  Олег Уруський запевнив, що Міністерство жодним чином не втручатиметься в роботу зазначених підприємств холдингових компаній.

  «Наша мета - створити нормальне бізнес-середовище», - наголосив Віце-прем’єр-міністр і додав, що це сприятиме приходу на українські ринки іноземних компаній з інвестиціями, в тому числі і німецьких.

  Олег Уруський подякував за підтримку в реалізації європейського та євроатлантичного курсу України та висловив сподівання, що Німеччина й надалі залишатиметься одним з ключових партнерів України, в тому числі в процесах розвитку та реформування промисловості.

  Надзвичайний і Повноважний Посол ФРН в Україні Анка Фельдгузен відзначила позитивну динаміку двостороннього співробітництва української та німецької сторін.

  Сторони обговорили окремі питання діяльності створеного Мінстратегпрому та  висловили зацікавленість в скорішому розвитку співробітництва в різних галузях промисловості.

  Олег Уруський зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом ФРН в Україні Анкою Фельдгузен