• In English
 • Олег Уруський зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 07 вересня 2020 року о 20:18

  Відбулася офіційна зустріч Віце-прем’єр-міністра України – Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олега Уруського та Надзвичайного і Повноважного Посла Франції в Україні Етьєна де Понсена.

  У ході зустрічі сторони обговорили питання розвитку двостороннього співробітництва між країнами.

  Віце-прем’єр-міністр повідомив французького Посла, що на сьогодні відбувається реформування оборонної промисловості країни та поінформував про плани щодо створення холдингів та корпоратизації підприємств у галузі. «Зараз ми перебуваємо на початку реформ. Попереду прийняття відповідної законодавчої бази. Наразі ми активно в цьому напрямку співпрацюємо з відповідними органами виконавчої влади та парламентарями», - зазначив Олег Уруський.

  Також Віце-прем’єр-міністр наголосив, що створення Міністерства не є поверненням до старої системи управління. Відомство не планує втручатися у господарську діяльність вітчизняних виробників озброєння та військової техніки. Зокрема, він сказав: «Ми є прихильниками ринкових відносин і системи корпоративного управління».

  Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні Етьєн де Понсен зі свого боку привітав Олега Уруського з призначенням на посаду та подякував за можливість проведення зустрічі і обговорення питань двостороннього співробітництва. Він також високо оцінив ту допомогу, яка була надана українською стороною у транспортуванні медичного обладнання українськими літаками до Франції під час пандемії COVID-19.

  Також пан Посол повідомив про роль французької сторони в процесі реформування оборонної промисловості України, як в контексті нормотворчої діяльності, так і проведення аудиту ДП «Антонов».

  Окрема увага під час зустрічі приділялася подальшому розвитку співпраці між країнами. Посол повідомив про проекти, які на сьогодні реалізуються між Україною та Францією. Окрім того, він повідомив про прагнення французьких оборонних компаній співпрацювати з українськими підприємствами.

  У свою чергу Олег Уруський подякував пану Послу за ту допомогу, яку надає Франція Україні, і наголосив на можливості подальшого поглиблення відносин між країнами з метою покращення та розвитку існуючого характеру співробітництва між країнами: «Наразі кількість напрямків двосторонньої співпраці між країнами може бути збільшена, в тому числі, в сфері кораблебудування, радіоелектроніки та авіакосмічної галузі. Є низка європейських великих проектів за участю французької сторони, до яких Україна також могла б долучитися. При цьому ми зацікавлені у розвитку власних оборонних можливостей, відповідної промислової інфраструктури, що має сприяти вирішенню існуючих соціальних питань».

  Олег Уруський зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні Олег Уруський зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні