• In English
 • Олег Уруський здійснив робочу поїздку до Сумської області
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 05 серпня 2020 року о 16:16

  Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський здійснив робочу поїздку до Сумської області задля ознайомлення зі станом справ на Казенному підприємстві «Шосткинський казенний завод «ЗІРКА», Казенному підприємстві «Шосткинський казенний завод «ІМПУЛЬС» та Державному науково-дослідному інституті хімічних продуктів.

  Під час робочої поїздки підприємства представили наявні виробничі потужності, зокрема Казенне підприємство «Шосткинський казенний завод «ІМПУЛЬС», яке є провідним виробником засобів ініціювання вибуху, піротехнічних засобів і елементів боєприпасів, представило нові розробки та підтвердило готовність виготовлення продукції для потреб гірничо-рудної та вугільної промисловості.

  Зокрема, на КП «Шосткинський казенний завод «ІМПУЛЬС» було представлено новий сучасний інструментальний цех, оснащений новітнім станковим парком. Олег Уруський підкреслив, що «саме такими повинні бути підприємства ОПК у найближчому майбутньому». 

  Віце-прем’єр-міністр також зазначив щодо необхідності виправлення ситуації, що склалася на Казенному підприємстві «Шосткинський казенний завод «ЗІРКА» шляхом розгляду та впровадження перспективних інвестиційних проектів щодо виготовлення димових та балістичних порохів. 

  Державний науково-дослідний інститут хімічних продуктів провів презентацію сучасного стендового обладнання по проведенню балістичних випробувань, манометричного комплексу, обладнання, яке забезпечує випробування боєприпасів в умовах підвищених та понижених температур, вологості та тиску, збиральні та споряджувальні дільниці. Віце-прем’єр-міністр ознайомився з розробками інституту, які стосуються створення артилерійських боєприпасів осколково-фугасної та бронебійної дії калібрів від 100 до 152 мм та ін.

  Представники виробників боєприпасів висловили свою підтримку Віце-прем’єр-міністру та наголосили на готовності долучення до розвитку галузі.

  Олег Уруський зазначив, що підприємства, пов’язані з виробництвом вибухових речовин та боєприпасів, мають бути об’єднані у відповідну холдингову компанію. В свою чергу, Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості буде надавати їм всебічну підтримку на державному рівні.

  Олег Уруський здійснив робочу поїздку до Сумської області Олег Уруський здійснив робочу поїздку до Сумської області