• In English
 • Олег Уруський: Найближчим часом діалог між Україною та ОАЕ має завершитися конкретними результатами  

  12 червня 2021 року відбулася офіційна зустріч Віце-прем’єр-міністра України – Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олега Уруського з делегацією з ОАЕ на чолі з Державним міністром Міністерства з питань продовольчої та водної безпеки пані Мар’ям Аль Мхейрі, яка є уповноваженою віце-прем'єр-міністром ОАЕ Мансуром бін Заєд аль-Нахаяном для участі у  Міжнародному оборонному інвестиційному форумі.

  «Це вже друга за останні кілька місяців зустріч з делегацією високого рівня з ОАЕ у складі представників  Уряду країни та компаній оборонної промисловості, що свідчить про високий інтерес до поглиблення двосторонньої співпраці між нашими державами», - зазначив Олег Уруський.

  Під час зустрічі були обговорені напрями співробітництва, зокрема у авіаційній та космічній галузі, які становлять обопільний інтерес. Були визначені конкретні особи для здійснення належної комунікації за сферою відповідальності Мінстратегпрому.

  «Найближчим часом діалог між нашими країнами має завершитися конкретними результатами у вигляді спільних проектів» - підкреслив під час зустрічі Віце-прем’єр-міністр України – Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський.

  Олег Уруський: Найближчим часом діалог між Україною та ОАЕ має завершитися конкретними результатами   Олег Уруський: Найближчим часом діалог між Україною та ОАЕ має завершитися конкретними результатами