• In English
 • Олег Немчінов відвідав Букринський плацдарм
  Служба Міністра Кабінету Міністрів України, опубліковано 21 травня 2021 року о 20:20

  Сьогодні Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов відвідав Національний музей - меморіальний комплекс "Букринський плацдарм".

  До зустрічі долучилися: заступник голови Київської обласної державної адміністрації Тетяна Щербак; голова Обухівської районної ради Антон Карманов; голова Обухівської районної державної адміністрації Олександр Гомон; директор Національного музею-меморіального комплексу "Букринський плацдарм" Наталія Миненко; голова Ржищівської громади (міський голова) Крістіна Чорненька.

  Гості ознайомилися із експозицією музею, а також станом та матеріально-технічною базою.

  "Музей "Букринський плацдарм" заслуговує на розвиток та зайняття гідного місця серед туристичних магнітів не лише Київської області, але й України. Для мене це ще й особисто важливо, адже це і в тому числі вшанування пам'яті та вдячність за мирне життя моєму діду - герою Радянського Союзу - Немчінову Івану Миколайовичу", - розповів Олег Немчінов.

  Довідково

  Букринський плацдарм – один із плацдармів на правому березі Дніпра, в районі Великого Букрина за 80 км на південний схід від Києва, захоплений у вересні 1943 року військами Воронезького фронту під час битви за Дніпро. Плацдарм становив 11 км по фронту і до 6 км углиб. Спроби розпочати з нього наступ на Київ у жовтні 1943 року двічі завершувалися невдачею, що змусило перенести центр наступу на Лютізький плацдарм. Війська, що залишилися на Букринському плацдармі, здійснювали допоміжний удар, відволікаючи на себе частину сил противника.

  Олег Немчінов відвідав Букринський плацдарм Олег Немчінов відвідав Букринський плацдарм Олег Немчінов відвідав Букринський плацдарм Олег Немчінов відвідав Букринський плацдарм Олег Немчінов відвідав Букринський плацдарм