• In English
 • Олег Наливайко зустрівся з колективом харківської книжкової фабрики «Глобус»

  Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко здійснив робочу поїздку в Харків, де провів нараду з керівництвом ПрАТ «Харківська книжкова фабрика «Глобус» та ДАК «Укрвидавполіграфія».

  Під час перебування на фабриці «Глобус» голова відомства зустрівся з трудовим колективом підприємства та ознайомився з роботою нового сучасного технологічного обладнання для друку книжкової продукції, яке дозволить підприємству зайняти лідерські позиції в галузі.

  Харківська книжкова фабрика «Глобус» є одним із провідних спеціалізованих підприємств України з виготовлення книг та іншої багатосторінкової друкованої продукції. З фабрикою співпрацюють такі відомі видавництва, як «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», «Видавництво Старого Лева», ВД «Освіта», «Пегас», «Клуб сімейного дозвілля», «Фоліо» та інші.

  Протягом  2017 року фабрика виготовила 8,2 млн примірників книжок і брошур, що складає 18 відсотків від усього обсягу книг і брошур, надрукованих минулого року в Україні. Крім того, за рік тут було виготовлено 12,2 млн примірників газет. 

  Підприємство спеціалізується на офсетному друці, виконує весь комплекс додрукарських та друкарських  робіт. На його озброєнні - сучасне поліграфічне устаткування німецького виробництва.  У 2017-2018 рр. книжкова фабрика «Глобус» придбала нове обладнання. Зокрема, CtсP-систему AMSKY Aurora U1200, яка забезпечує стабільну якість виводу пластин та гарантує підприємству і замовнику безперебійну роботу. Також в березні на підприємстві запрацювала інноваційна друкарська книжкова машина Roland 704 HiPrint, яка відповідає потребам сучасного виробництва книг та забезпечує високу якість друку на будь-якому папері – від газетного до  картону.

  «Нове устаткування, а також модернізація існуючого поліграфічного обладнання надасть книжковій фабриці «Глобус» можливість збільшити обсяги виробництва та водночас досягти високої якості продукції, що відповідає європейським стандартам», - зазначив Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко.