• In English
 • Оксана Маркарова зустрілася з представниками місії МВФ
  Міністерство фінансів України, опубліковано 06 вересня 2018 року о 18:17

  6 вересня, в перший день візиту місії Міжнародного валютного фонду (МВФ) до України, в.о. Міністра фінансів Оксана Маркарова провела зустріч з делегацію МВФ на чолі з Роном ван Роденом, керівником місії, та Йостою Люнгманом, Постійним представником МВФ в Україні.

  У зустрічі також взяли участь заступники Міністра фінансів Юрій Гелетій, Сергій Верланов та Юрій Джигир, Урядовий уповноважений з питань управління державним боргом Юрій Буца та директор Департаменту державного бюджету Володимир Лозицький.

  Метою зустрічі було обговорення основних аспектів провадження економічної політики країни. Сторони також розглянули подальші кроки в рамках двосторонньої співпраці, включаючи можливість отримання фінансової допомоги для збереження та підтримки макроекономічної стабільності.

  «Візит місії МВФ – позитивний сигнал у відносинах України з Фондом. Станом на сьогодні ми вже виконали більшість зобов'язань перед МВФ в рамках поточної Програми співробітництва», – заявила в.о. Міністра фінансів Оксана Маркарова.

  За її словами, успішне впровадження Програми співпраці з МВФ сприятиме реалізації ключових структурних реформ, що є пріоритетом діяльності Уряду, а продовження співпраці покращить імідж країни та створить передумови для залучення коштів інших міжнародних партнерів, зокрема Світового банку та ЄС.