• In English
 • Оголошено підсумки конкурсу кращих практик впровадження освітніх інновацій в сфері профнавчання держслужбовців
  Національне агентство України з питань державної служби, опубліковано 24 листопада 2021 року о 19:03

  Сьогодні у НАДС відзначено переможців конкурсу «Кращі практики впровадження освітніх інновацій у системі професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад». Конкурс проводиться вдруге. Втім, зростаюча кількість учасників яскраво свідчить про актуальність такої ініціативи НАДС.

  Переможців привітали та вручили нагороди Голова НАДС Наталія Алюшина, Голова Офісу Ради Європи в Україні, Представник Генерального секретаря Ради Європи з питань координації програм співробітництва Ради Європи Стен Ньорлов, Голова Конкурсної комісії, заступник Голови НАДС Андрій Заболотний, члена Конкурсної комісії, керівник Секретаріату Національного агентства кваліфікацій В’ячеслав Кучер. 

  Звертаючись до присутніх, Наталія Алюшина відзначила важливість розвитку професійної освіти. Адже державна служба та органи місцевого самоврядування потребують спеціалістів нової генерації для вирішення складних завдань.

  «НАДС робить усе можливе для професійного розвитку публічних службовців. І конкурс «Кращі практики впровадження освітніх інновацій» - є тим проектом, що дозволяє системі професійного навчання ставати якісною, інноваційною, доступною, інклюзивною, конкурентною. У рамках конкурсу ми прагнемо сприяти обміну досвідом впровадження найпрогресивніших форм, методів й технологій навчання. Адже для нас важливо допомогти учасникам навчання отримати знання та навички, що дозволять їм досягати найкращих результатів у професійній діяльності. Важливою новацією цьогорічного конкурсу стало розширення кола учасників. Ми побачили, що конкурс становить чималий інтерес для структурних підрозділів органів влади, які забезпечують організацію та проведення внутрішнього навчання. І це надзвичайно важливо», - підкреслила Наталія Алюшина.

  Голова Офісу Ради Європи в Україні Стен Ньорлов підкреслив, що Рада Європи активно підтримує НАДС у реформуванні системи професійного навчання публічних службовців, депутатів місцевих рад, адже це є частиною реформи державного управління та державної служби. «У співпраці з НАДС, Українською школою урядування, регіональними центрами підвищення кваліфікації ми допомагаємо впроваджувати інструменти Ради Європи щодо аналізу потреб навчання, сучасного та ефективного управління людськими ресурсами, лідерства та поширення кращих практик», - зазначив Стен Ньорлов. Також він зауважив, що протягом останніх років більшість рекомендацій Ради Європи щодо реформування системи професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування враховано українською стороною.

  Конкурс проводився у 4 номінаціях. Переможців обирали за критеріями інноваційності, результативності та ефективності з точки зору запропонованих варіацій.

  Детальніше – на сайті НАДС