• In English
 • Оголошено конкурс на керівні посади в Державному бюро розслідувань
  Департамент з питань безпеки, оборони, діяльності органів юстиції та запобігання корупції Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 02 березня 2018 року о 10:48

  З 2 березня по 2 квітня триватиме прийом документів на конкурс на зайняття вакантних посад директорів територіальних органів, керівників підрозділів центрального апарату Державного бюро розслідувань, працівників підрозділу внутрішнього контролю Державного бюро розслідувань.

  Загалом Конкурсна комісія, яка обирала директора ДБР  та його першого заступника і заступника, оголосила конкурс на 27 посад. Кваліфікаційні вимоги та критерії професійної придатності для зайняття посад затверджені наказом Державного бюро розслідуваннь від 26.02.2018 № 19.

  Перелік документів для участі у конкурсі визначений законами України "Про Державне бюро розслідувань", "Про державну службу" і "Про запобігання корупції". Зокрема, кандидати подають посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою, електронну декларацію, копію трудової книжки, довідку про несудимість, медичну довідку про стан здоров’я, в тому числі і про психіатричний та наркологічний огляд.

  Документи необхідно надсилати лише поштою на адресу Секретаріату Кабінету Міністрів України (01008, м. Київ, вул. Грушевського,12/2).

  Детальна інформація про конкурс - на Урядовому порталі (розділ «Діяльність»/ «Проведення конкурсів»/ «Конкурс на зайняття посад в Державному бюро розслідувань»/ «Конкурс на посади керівного складу Державного бюро розслідувань») за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/ua/diyalnist/provedennya-konkursiv/konkurs-na-zajnyattya-posad-u-derzhavnomu-byuro-rozsliduvan/konkurs-na-posadi-kerivnogo-skladu-derzhavnogo-byuro-rozsliduvan