• In English
 • Оформити паспортні документи громадяни України можуть ще у двох містах Республіки Польща
  Державна міграційна служба України, опубліковано 28 вересня 2022 року о 15:38

  Державна міграційна служба України розпочинає роботу державного підприємства «Документ» ще у двох містах Республіки Польща – відсьогодні центри обслуговування громадян «Паспортний сервіс» відкрито у Кракові та Гданську.

  Як і на початку роботи представництва ДМС України у Варшаві, подача заяв-анкет на оформлення паспортних документів у нових містах здійснюється за допомогою програмно-технічних мобільних комплексів – спеціально облаштованих мікроавтобусів білого кольору із символікою ДП «Документ»:

  • у місті Кракові за адресою: Plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego 31-154.

  Графік роботи: пн-сб з 10 до 19 години.

  • у місті Гданську за адресою: Chelm. Shopping center Cienista 30, 80-046

  Графік роботи: пн-сб з 10 до 19 години.

  Наразі у мобільних комплексах громадяни України можуть оформити ID-картку, паспорт громадянина України для виїзду за кордон і скористатися послугою із оформлення обох документів одночасно.

  Зареєструватися на отримання послуг можливо онлайн – з допомогою електронної черги, а також в порядку живої черги – якщо з якихось причин зареєструватися онлайн не вдалося. Для того, щоб стати у живу чергу, потрібно прийти до «Паспортного сервісу» вранці та отримати талон на обслуговування протягом робочого дня.

  Водночас нагадуємо громадянам, що не варто користуватися послугами третіх осіб, які пропонують вам реєстрацію у електронній черзі для отримання адміністративних послуг ДМС України. Як правило, це шахраї, які мають намір незаконно заволодіти коштами довірливих громадян. Частіше за все в таких ситуаціях люди ризикують залишитися без грошей та без документів.

  Пам’ятайте – запис до електронної черги є безоплатним! Відтак, закликаємо усіх не користуватися послугами посередників.

  Більш детальна інформація про роботу центрів обслуговування громадян «Паспортний сервіс» – за посиланнями:

  https://pasport.org.ua/

  https://www.facebook.com/passportcenterua