• In English
 • МОЗ отримало 18 «швидких» від волонтерських організацій Ukraine Friends та Rotary International
  Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 28 вересня 2022 року о 15:30

  Міністерство охорони здоров’я отримало 18 автомобілів екстреної допомоги, закуплених волонтерською організацією Ukraine Friends за кошти Rotary International.

  «Від 24 лютого окупанти повністю знищили 87 машин швидкої допомоги. Ще 355 автомобілів пошкоджені або викрадені. Тож оновлення парку “швидких” – одне з найбільш актуальних завдань в порядку денному для України. І ми дуже вдячні нашим міжнародним донорам і партнерам за те, що вони долучаються до такої вкрай важливої справи», – зазначив заступник Міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.

  Від початку повномасштабного вторгнення до України в межах гуманітарної допомоги вже надійшло 356 «швидких». Отже, ще більше українців зможуть отримати екстрену медичну допомогу, а медичні працівники матимуть змогу швидко довезти пацієнтів до лікарні, врятувати їхні життя.

  «Я вдячний усім медпрацівникам, які щодня виконують свою роботу, попри важкі обставини, часто ризикуючи життям. Ми робимо все, аби полегшити вашу нелегку працю. Війна триває, але Україна обов’язково переможе», – додав заступник Міністра охорони здоров'я.

  Ще 18 таких автівок надійдуть у користування захисникам України – підрозділам Сил ТрО ЗСУ. Командувач Сил ТрО ЗСУ генерал-майор Ігор Танцюра відзначив: «Разом із цими авто американські партнери вже передали нам 40 автомобілів, і ми працюємо далі для того, щоб збільшити їхню кількість. Ми дуже вдячні за таку допомогу, адже зможемо ще більш оперативно допомагати пораненим захисникам. Нас із волонтерами об'єднала одна справа – війна. Але ми вистоїмо у ній!»

  Нагадаємо, нещодавно ВООЗ передала Україні 11 «швидких» для роботи у регіонах.