• In English
 • ОЕСР започаткувала Програму для України
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 07 червня 2023 року о 14:21

  Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, Генеральний секретар Організації економічного співробітництва та розвитку Матіас Корманн і Міністр закордонних справ Великої Британії Джеймс Клеверлі запустили Програму ОЕСР для України в межах початкового діалогу щодо вступу до Організації.

  Підписання відбулося 7 червня під час зустрічі Ради ОЕСР міністерського рівня в Парижі. Глава Уряду України долучився до заходу онлайн.

  За словами Прем’єр-міністра, Програма дозволить підтримати реформи, відбудову та відновлення України, а її реалізація відкриє шлях до Дорожньої карти щодо отримання членства в Організації.

  «Переконаний, що плідна співпраця між Україною та ОЕСР зробить вагомий внесок у трансформацію нашої країни. Вдячний партнерам за непохитну підтримку», — зазначив Денис Шмигаль.

  Очільник українського Уряду зауважив, що за останні пів року Україна досягла значного прогресу в поглибленні співпраці з ОЕСР. У лютому приєдналася до Робочої групи ОЕСР з питань хабарництва, а в березні в Києві було відкрито Офіс зв’язку Організації.

  «Розраховуємо приєднатися до ОЕСР як повноправний член в осяжному майбутньому. Адже це — нові інвестиційні проекти, нові іноземні компанії на українському ринку та кращі стандарти для життя», — відзначив Прем’єр-міністр України.

  Генеральний секретар ОЕСР Матіас Корманн зазначив, що Програма допоможе наблизити Україну до стандартів Організації, а також допоможе при вступі України до ЄС. Впровадження Програми, за його словами, координуватиметься на місцях у Києві спеціалізованою командою в Офісі зв’язку між ОЕСР та Україною.

  ОЕСР започаткувала Програму для України ОЕСР започаткувала Програму для України ОЕСР започаткувала Програму для України ОЕСР започаткувала Програму для України ОЕСР започаткувала Програму для України ОЕСР започаткувала Програму для України ОЕСР започаткувала Програму для України