• In English
 • Одеські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму понад 43 млн грн протягом січня-жовтня
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 06 листопада 2019 року о 10:29

  За результатами проведених працівниками Південного офісу Держаудитслужби ревізій впродовж січня-жовтня 2019 року виявлено втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму 133 млн грн.

  Завдяки аудиторам об’єкти контролю відшкодували понад 43 млн грн втрат.

  Завершеними 18 державними фінансовими аудитами встановлено фактів неефективних управлінських рішень, що призвели (можуть призвести) до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 475 млн грн. Аудиторами надано 204 пропозиції щодо поліпшення ефективності використання фінансових ресурсів та майна. Об’єктами контролю протягом січня-вересня 2019 року впроваджено 166 пропозицій, за результатами яких досягнуто додаткового результату та відшкодовано втрат на суму 116 млн грн.

  До установ та організацій, у яких виявлено бюджетні порушення, у 33 випадках застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення або призупинення бюджетних асигнувань тощо, а керівникам надіслано попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

  З метою реалізації результатів контролю до правоохоронних органів передано 57 матеріалів ревізій та аудитів. За результатами їх розгляду розпочато 43 досудових розслідування, долучено до кримінальних проваджень 18 матеріалів ревізій, вручено 26 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.