• In English
 • Одеські аудитори за січень – квітень 2020 року забезпечили відшкодування втрат на 20,3 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 19 травня 2020 року о 10:05

  За результатами проведених заходів державного фінансового контролю впродовж січня – квітня 2020 року працівники апарату Південного офісу Держаудитслужби виявили фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 62 млн грн.

  Аудитори забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 20,3 млн грн. До бюджетів різних рівнів, бюджетних установ, підприємств і організацій надійшло 14 млн грн. Відшкодовано і поновлено втрат фінансових і матеріальних ресурсів, які допустили підконтрольні об’єкти,  на суму 6,3 млн грн.

  У межах здійснення системного контролю за усуненням виявлених недоліків і порушень, повнотою відшкодування втрат та забезпечення персональної відповідальності посадових осіб за виявлені порушення: до правоохоронних органів передано 12 матеріалів контрольних заходів, за їх матеріалами правоохоронними органами розпочато 21 досудове розслідування, до кримінальних проваджень долучено 5 матеріалів, вручено 14 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  За вчинені порушення та недотримання законодавства з фінансових питань 33 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 37 – до матеріальної та дисциплінарної відповідальності.

  Від початку року аудиторами завершено 4 державних фінансових аудити. Установлено фактів неефективних управлінських дій та рішень, що призвели (можуть призвести) до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 132 млн грн. Аудитори  надали 32 пропозиції, об’єкти контролю (відповідно до наданих пропозицій у минулих роках) врахували 41 пропозицію.