• In English
 • Очільник Мінмолодьспорту виступив на засіданні Безпекового комітету Постійної ради ОБСЄ
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 15 травня 2024 року о 07:42

  Т. в. о. Міністра молоді та спорту України Матвій Бідний виступив на засіданні Безпекового комітету Постійної ради ОБСЄ.

  «В умовах російської окупації територій України та масового розповсюдження вбивств і насильства з боку російських збройних сил молодь є особливо вразливою до різних форм експлуатації та злочинів», — заявив Матвій Бідний.

  Очільник Мінмолодьспорту вказав на спроби мілітаризації молоді, які здійснює російський терористичний режим, особливо на тимчасово окупованих територіях:

  «Мілітаризація дітей та молоді, зокрема в державних школах, на тимчасово окупованих територіях України та в самій росії стає все більш тривожною тенденцією з моменту повномасштабного вторгнення росії в Україну».

  Керівник Мінмолодьспорту підкреслив, що такі серйозні порушення міжнародного права та зобов'язань в рамках ОБСЄ мають бути негайно і рішуче розглянуті Організацією.

  Особливу увагу Матвій Бідний зосередив на проектах підтримки української молоді під час війни: «Завдяки зусиллям Першої леді України були створені консультаційні центри для подолання травми, тривоги та депресії».

  Він зауважив, що у рамках реалізації програми «Молодіжний працівник» Мінмолодьспорт готує фахівців для роботи з молоддю у воєнний час та у післявоєнний період.