• In English
 • Оборонні відомства України та Саудівської Аравії співпрацюватимуть в оборонній сфері
  Міністерство оборони України, опубліковано 07 лютого 2020 року о 11:45

  У Києві, в Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбулася зустріч Міністра оборони України Андрія Загороднюка із заступником Міністра оборони Королівства Саудівська Аравія Мохаммедом Бін Абдуллою Аль-Аішем.

  Під час зустрічі була підписана Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Королівства Саудівська Аравія про співробітництво в оборонній сфері.

  Угода передбачає нові можливості військово-технічного співробітництва та дозволяє розширити співпрацю між країнами в оборонній сфері за такими напрямками, як оборонна промисловість, інформаційні технології, військова освіта та медицина.

  З-поміж інших питань, під час заходу сторони обговорили безпекову обстановку в Україні та світі, а також поточні виклики й загрози, що постають перед країнами.

  Міністр оборони Андрій Загороднюк окреслив перспективні напрямки співробітництва між оборонними відомствами України та Саудівської Аравії в частині щодо започаткування нових та продовження існуючих спільних проектів за різними напрямами співпраці.