• In English
 • Області використали понад 301 млн грн субвенції на розвиток Нової української школи
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 16 вересня 2020 року о 15:54

  Станом на 1 вересня 2020 року області використали 301 млн 233,6 тис. грн коштів субвенції на розвиток Нової української школи, що становить 40,3% від профінансованого розміру субвенції. Про це повідомив т.в.о. Міністра освіти і науки Сергій Шкарлет під час селекторної наради із заступниками голів ОДА та керівниками обласних департаментів освіти і науки.

  Загалом у 2020 році субвенція на розвиток Нової української школи становить 1 млрд 60 млн грн.

  “Кошти виділено на закупівлю засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи; інвентарю для фізкультурно-спортивних приміщень, засобів навчання, зокрема навчально-методичної та навчальної літератури, зошитів з друкованою основою для пілотних шкіл; підвищення кваліфікації педагогічних працівників та проведення супервізії. Прохання активізувати роботу в областях з використання коштів субвенції для подальшого впровадження Нової української школи”, – наголосив Сергій Шкарлет.

  Найкращий показник освоєння коштів – 98,4% – у Одеській області. Більш ніж половину коштів уже вдалося освоїти Сумській (62,6%), Чернігівській (61,8%), Херсонській (57,4%) та Львівській (56,1%) областям.

  Низькі показники наразі демонструють Івано-Франківська (6,9%) та Миколаївська (7,5%) області.

  Окрім того, т.в.о. Міністра освіти і науки повідомив, що в проекті Державного бюджету України на 2021 рік субвенція на Нову українську школу закладена у сумі 1,4 млрд гривень.

  Нагадаємо, станом на 1 вересня 2020 року використано 49,8% розподіленого обсягу державної субвенції на придбання шкільних автобусів. У 11-ти областях закупівлі успішно завершено, автобуси прибули у заклади освіти.