• In English
 • Обласний центр онкології у Харкові включений до «Великого будівництва 2021»
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 24 лютого 2021 року о 16:12


  Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов, виступаючи на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Інфраструктура», наголосив, що у програмі Президента «Велике будівництво» цього року значну увагу приділено сфері охорони здоров’я. До неї увійшло будівництво 10 нових, реконструкція 17 та капітальний ремонт 8 лікарень. Серед проектів медичної галузі – будівництво Харківського онкоцентру.

  «Наприкінці минулого року з робочим візитом я відвідав місто Харків, у тому числі – добре відомий усім харків’янам довгобуд – Харківський онкологічний центр. Це проект національного масштабу. І реалізувати його можна тільки у співпраці державного та місцевого бюджетів. Тому будівництво Харківського онкоцентру в 2021 році включено до Програми Президента «Велике будівництво», – зазначив Олексій Чернишов.

  Існуюче приміщення онкоцентру у Харкові не ремонтувалось понад 40 років. Матеріально-технічна база та обладнання лікарні давно застарілі. На весь центр працює один ліфт у хірургічному корпусі. При цьому щороку в онкоцентрі лікується 15 тисяч пацієнтів.

  Харківський центр онкології стане опорним, який буде покривати також сусідні області, у тому числі Донецьку та Луганську області. Буде створено 300 нових ліжкомісць.

  На реалізацію проекту в 2021 році передбачено 190,6 млн грн.