• In English
 • Обговорено перспективи реформування соціального діалогу в Україні
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 05 квітня 2018 року о 14:33

  Державний секретар Мінсоцполітики Віктор Іванкевич та фахівці Міністерства соціальної політики України взяли участь у засіданні круглого столу на тему: „Стан та перспективи реформування соціального діалогу в Україні”, що проводилось 3 квітня 2018 року.

  Захід було проведено  Українською стороною Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС спільно з Українською національною платформою Форуму громадянського суспільства Східного партнерства за підтримки проекту „Громадська синергія” та за участі представників Міжнародної організації праці й Національного координатора МОП в Україні.

  Представники об’єднань організацій роботодавців, профспілок, громадських організацій та наукових кіл поінформували про окремі проблемні питання, наявність яких призводить до зниження коефіцієнту корисної дії соціального діалогу на різних його рівнях та ефективності співпраці з організаціями громадянського суспільства.

  Під час доповідей учасниками заходу також було презентовано альтернативні варіанти можливих шляхів удосконалення законодавства.