• In English
 • О. Ярема та Д. Ґерчева обговорили напрями співпраці Секретаріату Кабінету Міністрів та Програми розвитку ООН в Україні
  опубліковано 08 жовтня 2021 року о 11:05

  Партнерство органів державної влади, громадянського суспільства, бізнесу та міжнародних організацій – важливий чинник успішного розвитку держави. Про це говорили Державний секретар Кабінету Міністрів України Олександр Ярема та Постійна представниця Програми розвитку ООН в Україні Дафіна Ґерчева.

  «Реалізація ініціатив, спрямованих на забезпечення відкритого урядування, розвиток громадянського суспільства, потребує спільних зусиль від органів державної влади, громадянського суспільства, бізнесу та міжнародних організацій», - зазначив Олександр Ярема. Також Державний секретар Кабінету Міністрів подякував від імені Уряду Програмі розвитку ООН в Україні за плідну співпрацю, зокрема, в рамках впровадження в Україні міжнародної Ініціативи «Партнерство Відкритий Уряд», 10-річчя створення якої відзначається цього року.

  Дафіна Ґерчева, Постійна представниця ПРООН в Україні, високо оцінила стратегічну співпрацю з Секретаріатом Кабінету Міністрів України та відзначила проактивний підхід уряду до координації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» в Україні. «Ми в ПРООН готові й надалі підтримувати впровадження принципів відкритості та прозорості уряду, що є необхідним для досягнення Цілей сталого розвитку», - сказала пані Ґерчева.

  О. Ярема та Д. Ґерчева обговорили питання співпраці між Секретаріатом Кабінету Міністрів та ПРООН з питань впровадження в Україні Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд», реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства на 2021 – 2026 роки, залучення молоді до прийняття державних рішень.