• In English
 • НСЗУ направила 34 запити до медзакладів для проведення планового моніторингу
  Національна служба здоров’я України, опубліковано 08 квітня 2024 року о 17:24

  Національна служба здоров’я України надіслала 34 запити до медичних закладів для здійснення планових моніторингових заходів у першому півріччі 2024 року. 18 закладів уже надали документи для опрацювання у відповідь на запит.

  Зокрема, Центральний регіональний департамент НСЗУ направив запити до всіх 13 закладів, що підпадають моніторингу, Західний – до 8 із 12 закладів, Східний – до 6 із 13, Північний – до 4 із 13, Південний – до 3 із 12 закладів.

  Нагадаємо, протягом перших шести місяців 2024 року НСЗУ проведе плановий моніторинг 63 медзакладів, які надають послуги за пакетами: “Медична допомога при гострому мозковому інсульті”, “Медична допомога при гострому інфаркті міокарда”, “Медична допомога при пологах” та “Медична допомога новонародженим у складних неонатальних випадках”.

  Відповідний наказ про проведення планового моніторингу на І півріччя 2024 року затверджено головою НСЗУ та розміщено на сайті за посиланням: https://nszu.gov.ua/monitoryng/monitoryng-2024-1708441625/nakaz-2024         

  Перелік закладів, у яких проводитиметься моніторинг, визначено за результатами розрахунку систем показників, що можуть підтвердити або спростувати факт наявності ризиків у діяльності закладів за вказаними пакетами медичних послуг за ІІ півріччя 2023 року, з метою виявлення, усунення та запобігання ймовірному порушенню умов договору про медичне обслуговування населення за Програмою медичних гарантій.

  Документальний моніторинг щодо виконання умов договору буде проведено:

  • у 28 медзакладах – за пакетом “Медична допомога при пологах”;
  • в 16 медзакладах – за пакетом “Медична допомога при гострому мозковому інсульті”;
  • в 11 медзакладах – за пакетом “Медична допомога при гострому інфаркті міокарда”; 
  • у 8 медзакладах – за пакетом “Медична допомога новонародженим у складних неонатальних випадках”.

  Незабаром перелік закладів, у яких буде проведено моніторинг, поповниться закладами, які мають договір за напрямом реабілітації.