• In English
 • НСК «Олімпійський» отримав сертифікат-підтвердження статусу арени класу еліт
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 04 червня 2018 року о 18:11

  26 травня головна спортивна та культурна арена країни – НСК «Олімпійський» – приймала справжнє футбольне свято – фінальний матч Ліги Чемпіонів УЄФА сезону 2017/2018 років.

  Матч  пройшов на найвищому рівні та отримав схвальні відгуки як від вболівальників, так і від представників УЄФА:

  "Організація була зразковою настільки, наскільки це взагалі було можливо. Чудове забезпечення рівня безпеки, дуже гостинні дружні люди, надзвичайно красивий Київ… — сказав Александер Чеферін, президент УЄФА, — НСК «Олімпійський» є одним із найвеличніших стадіонів у Європі, і він велично прийняв фінал Ліги чемпіонів УЄФА».

  Також по завершенню  матчу представники УЄФА вручили керівництву НСК «Олімпійський» сертифікат: Союз європейських футбольних асоціацій підтверджує цим сертифікатом, що НСК «Олімпійський» класифікується в переліку стадіонів УЄФА класу еліт, - йдеться у відзнаці.

  З цією знаковою подією привітати колектив головної арени країни прийшов Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов:

  "Я дякую всьому колективу НСК «Олімпійський» - ми разом зробили гарне футбольне свято. Надання стадіону цього сертифікату свідчить також про найвищу якість підготовки та ремонтних робіт, які були проведені командою Мінмолодьспорту та наших підприємств напередодні цієї події. Запевняю – ми  завжди сприятимемо розвитку головної арени країни. Вірю, що тут відбудеться ще не один десяток подій високого рівня".

  Нагадаємо, що НСК «Олімпійський» був побудований у 1923 році. За час своєї 95-річної історії арена пережила 4 реконструкції та 9 перейменувань. НСК приймав Олімпіаду-80 у 1980 році, а також Чемпіонат Європи по футболу 2012 року ЄВРО-2012. На арені проводяться матчі внутрішнього турніру, Ліги Європи та Ліги Чемпіонів, матчі збірної України, концерти зірок світового рівня та багато різнопланових заходів.

  Сертифікат УЄФА займе своє гідне місце на головній рецепції арени, де кожен відвідувач зможе побачити його особисто.

  "Ми дуже пишаємося нашою ареною. Для нас було великою честю та задоволенням приймати фінальний матч Ліги Чемпіонів. Цей сертифікат підтвердження того, що всі наші зусилля та кропітка праця були гідно оцінені не лише нашими вболівальниками, а й європейськими футбольними функціонерами. Ми й надалі будемо робити все, щоби кожен наш відвідувач залишався задоволеним та завжди хотів повернутися знову, адже все найкраще відбувається саме на НСК «Олімпійський», – розповів генеральний директор Державного підприємства «Національний спортивний комплекс «Олімпійський» Валентин Груздєв.

  Нагадаємо, що за попередньою класифікацією УЄФА НСК «Олімпійський» відносився до стадіонів 4 категорії. До неї відносились стадіони найвищої категорії згідно «Регламенту інфраструктури стадіону» затвердженого УЄФА в 2010 році. Відповідно до регламенту стадіони 4-ї категорії мають право на проведення фінальної частини чемпіонатів світу з футболу, чемпіонатів Європи з футболу, Ліги чемпіонів УЄФА і Ліги Європи. Цю категорію НСК отримав після останньої реконструкції та проведення фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу 2012 року в Україні та Польщі ЄВРО-2012.