• In English
 • Нові містобудівні повноваження отримало місто Вугледар Донецької області
  Державна архітектурно-будівельна інспекція України, опубліковано 06 лютого 2018 року о 18:18

  До процесу децентралізації системи архітектурно-будівельного контролю долучилося місто Вугледар Донецької області. Це 8-й населений пункт регіону, що самостійно контролюватиме процес будівництва на власній території.

  Повноваження місцевої громади поширюються на об’єкти будівництва незначного класу наслідків – СС1. Таких у місті понад 80%. Зокрема, це приватна житлова забудова, господарські споруди, приміщення для ведення малого та середнього бізнесу.

  Новоутворений орган архбудконтролю наділений такими функціями: реєструвати дозвільні документи про початок будівельних робіт, перевіряти будівельні майданчики, зупиняти самочинні роботи та приймати готові об’єкти в експлуатацію.

  З усіх питань, що стосуються будівництва, мешканці Вугледара можуть звертатися до відділу державного архітектурно-будівельного контролю Вугледарської міської ради, який знаходиться за адресою: м. Вугледар, вул. 30-річчя Перемоги, 16.

  Станом на сьогодні повноваження держархбудконтролю отримали 90 населених пунктів. Серед них 21 обласне місто: Луцьк, Маріуполь, Тернопіль, Харків, Херсон, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Ужгород, Одеса, Київ, Дніпро, Суми, Житомир, Черкаси, Сєвєродонецьк, Вінниця, Чернігів, Кропивницький, Миколаїв, Рівне.

  «Гаряча» лінія щодо питань, пов’язаних із децентралізацією повноважень у сфері архбудконтролю, проводиться щоденно з 10.00 до 12.00 за телефоном: (044) 291-69-64.