• In English
 • «Нове обличчя кордону»: Розпочався набір у підрозділи прикордонного відомства

  Учора, 1 липня, стартував черговий набір молодих, амбітних та вмотивованих людей, які бажають стати новим обличчям держави на кордоні.

  Цього разу в рамках реформування прикордонних підрозділів за проектом «Нове обличчя кордону» відбір кандидатів проводиться в підрозділи Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ», «Харків», «Дніпро» (міста Дніпро, Полтава та Кривий Ріг), «Одеса-аеропорт», а також підрозділи «Краківець», «Шегині», що на Львівщині, та «Римачі» у Волинській області.

  Особливість проекту полягає в тому, що комплектування та добір здійснюються за двома незалежними напрямками. Перший – це діючі військовослужбовці Держприкордонслужби, другий напрямок – цивільна молодь, тобто хлопці і дівчата, які подали свої анкети через сайт прикордонного відомства і є кандидатами.

  Після подання всіх документів їх вивчають та аналізують. Наступний крок – тестування кандидатів. Оцінюється рівень знань іноземної мови, рівень IQ, психологічного стану та фізичної підготовки. І, звичайно, кандидати проходять медичну комісію. На завершення з майбутніми охоронцями кордону проводять індивідуальну співбесіду.

  Служба в Державній прикордонній службі України – це престиж. Кожний прикордонник має стабільну й цікаву роботу з перспективою постійного кар’єрного зростання та професійною підготовкою за міжнародними стандартами, гідний рівень грошового забезпечення та гарантований соціальний захист.

  Ознайомитися з деталями проекту та подати заявку можна за посиланням https://newface.dpsu.gov.ua/.